ЗАМОВЛЕННЯ ПІДРУЧНИКІВ 9 клас

Дата: 27 березня 2020 о 11:13, Оновлено 12 січня 2022 о 10:28

Шановні колеги !

Формуємо список підручників для 7-го класу ( 1 основний підручник та 5 альтернативних ).

Перелік підручників на сторінці Інституту Модернізації Освіти.

ФІЗИКА

ОСНОВНИЙ:

1. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О., Божинова Ф.Я., Горобець Ю.І., Ненашев І.Ю., Кірюхіна О.О.; за редакцією Бар’яхтара В.Г., Довгого С.О. Ранок

АЛЬТЕРНАТИВНІ:

1. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Сиротюк В.Д. ТОВ “Видавництво “Генеза”
  2. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Шут М.І., Мартинюк М.Т., Благодаренко Л.Ю. ТОВ ВТФ “Перун”
  3. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Ільченко О.Г., Гуз К.Ж. “Довкілля-К”
  4. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Засєкіна Т.М., Засєкін Д.О. ТОВ “Видавництво “Світоч”
  5. «Фізика» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Головко М.В., Засєкін Д.О., Засєкіна Т.М., Коваль В.С., Крячко І.П., Непорожня Л.В., Сіпій В.В. КП “Видавництво “Педагогічна думка”

ТЕХНОЛОГІЇ:

ОСНОВНИЙ:

1. “Трудове навчання (для хлопців)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Терещук Б.М., Дятленко С.М., Гащак В.М., Лещук Р.М. ТОВ “Видавництво “Генеза”

АЛЬТЕРНАТИВНІ:

1.“Трудове навчання (для дівчат)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Ходзицька І.Ю., Безносюк О.І., Горобець О.В., Павич Н.М. ВПФ ПП “Аксіома”

2. “Трудове навчання (для дівчат)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Терещук А.І., Медвідь О.Ю., Приходько Ю.М. ТОВ “Літера ЛТД”

3.“Трудове навчання (для дівчат)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Мачача Т.С., Титаренко В.П., Гавр илюк Г.М. ТОВ “СИЦИЯ”

4.“Трудове навчання (для хлопців)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Терещук А.І., Авраменко О.Б. ТОВ “Літера ЛТД”

5.“Трудове навчання (для хлопців)» підручник для 7 класу загальноосвітніх навчальних закладів. Лебедєв Д.В., Гедзик А.М., Юрженко В.В. ТОВ “СИЦИЯ“

Основний підручник:

Українська мова: підруч. для 7 кл.загальноосвіт. навч. закл./ О.М. Горошкіна,

Л.О. Попова. - К.: Грамота, 2015.

Альтернативні:

1. Українська мова: підруч. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл./ О.В. Заболотний, В.В. Заболотний. - "Генеза", 2015.

2. Українська мова: підруч. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл./ І. П. Ющук. - Навчальна книга "Богдан", 2015.

3. Українська мова: підруч. для 7 кл. загальноосвіт. навч. закл./ С. Я. Єрмолонко, В. Т. Сичова, М. Г. Жук. - "Грамота", 2015.

4. Українська мова: підруч. для 7 кл.загальноосвітн. навч. закл./ Н. Б. Голуб, Г. Н. Шелехова,

В. Н. Новосьолова.- Педагогічна думка, 2015.

5. Українська мова: підруч. для 7 кл. загальноосвітн. навч. закл./ О. П. Глазова. - ВИДАВНИЧИЙ ДІМ "Освіта", 2015.

ІНФОРМАТИКА

Основний:

1. “Інформатика” підручник для 7 класу знз Ривкінд Й.Я., Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В. ТОВ “Видавництво “Генеза”

Aльтернативні:

1. “Інформатика” підручник для 7 класу знз Казанцева О.П., Стеценко І.В., Фурик Л.В. ТОВ “Видавництво “Навчальна книга-Богдан”
  2. “Інформатика” підручник для 7 класу знз Коршунова О.В.,Завадський І.О
  3. “Інформатика” підручник для 7 класу знз Морзе Н.В., Барна О.В., Вембер В.П., Кузьмінська О.Г. ТОВ “Видавничий дім “Освіта”
  4. “Інформатика” підручник для 7 класу знз Бондаренко О.О., Ластовецький  В.В., Пилипчук О.П.. Шестопалов Є.А.

ГЕОГРАФІЯ

ОСНОВНИЙ:

1. “Географія” підручник для 7 класу знз Пестушко В.Ю., Уварова Г.Ш. ТОВ “Видавництво “Генеза” .

АЛЬТЕРНАТИВНІ:

1. “Географія” підручник для 7 класу знз Гільберг Т.Г., Паламарчук Л.Б. ТОВ “Видавництв
  2. “Географія” підручник для 7 класу знз Бойко В.М., Міхелі С.В. ТОВ “СИЦИЯ”
  3. “Географія” підручник для 7 класу знз Довгань Г.Д., Стадник О.Г. ТОВ “Видавництво “Ранок

Основний :

Основний

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Дрібниця В. О., Щупак І. Я, Бурлака О. В., Піскарьова І. О.

Альтернативні

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Сорочинська Н. М., Гісем О. О.

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Власов В. С., Панарін О. Є., Топольницька Ю. А.

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Свідерський Ю. Ю., Романишин Н. Ю.

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти, за редакцією Пометун О. І., авт. Дудар О. В., Гук О. І.

«Історія України» підручник для 7 класу закладів загальної середньої освіти Хлібовська Г. М., Наумчук О. В., Крижановська М. Є., Бурнейко І. О.

“Біологія” підручник для 7 класу знз Соболь В.І. Абетка

Альтернативні:
“Біологія” підручник для 7 класу знз Остапченко Л.І., Балан П.Г., Серебряков В.В., Матяш Н.Ю., Горобчишин В.А. ТОВ “Видавництво “Генеза”
“Біологія” підручник для 7 класу знз Запорожець Н.В., Черевань І.І., Воронцова І.А. ТОВ “Видавництво “Ранок”
“Біологія” підручник для 7 класу знз Шабанов Д.А., Кравченко М.О. ТОВ “Видавництво “Грамота”
Волгін С.О., Додь В.В., Сиволоб А.В., Скрипник Н.В., Толстанова Г.М. ТОВ “Видавничий дім “Освіта”

Основи здоров'я

Основний:

«Основи здоров’я» підручник для 7 класу знз Бойченко Т.Є., Василашко І.П., Гурська О.К., Коваль Н.С. ТОВ “Видавництво “Генеза”

Альтернативні:
«Основи здоров’я» підручник для 7 класу знз Бех І.Д., Воронцова Т.В., Пономаренко В.С., Страшко С.В. Алатон
«Основи здоров’я» підручник для 7 класу знз Тагліна О.В. Ранок