Новини проекту
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 71 людина

Історія школи

Дата: 26 березня 2018 о 08:49, Оновлено 26 березня 2018 о 09:01

Історія школи

Наша школа знаходиться в славетному селищі Широкому, Станично-Луганського району, що на Луганщині. Перша будівля Широківської школи з’явилася у 1948 році, бо саме цього року селяни тодішнього зернорадгоспу «Індустрія» отримали багатий урожай сільськогосподарських культур. Директор Широківської ПСШ Василь Іванович Котляров робив усе необхідне для того, щоб сільські діти мали можливість навчатися. Під час жнив добре працювали школярі, які на збиранні колосків виконували план на 120–150 відсотків. Велика увага з боку керівництва приділялася соціальній сфері. Усі споруди й квартири вчителів відремонтовано.Для школи було закуплено нові парти, столи, введено нову котельню. Педагоги до 1 вересня добилися повного охоплення дітей до початкової школи. Учителі разом з учнями посадили 2500 дерев, піклуючись про красу й добробут селища.

Восени 1950 року В.І.Котлярова призначили завідуючим Станично-Луганського РОНО, директором Широківської ПСШ став Л.С.Ставицький. Він повністю укомплектував кадрами педагогічний колектив навчального закладу.

 Колектив учителів Широківської ПСШ 1956 року, який на той час очолював М.І.Коробко, усі свої знання, свій високий професіоналізм, свою людяність і душевне тепло віддавав учням. Успішність школярів за 1955–1956 навчальний рік сягнула 96 відсотків.

1965 року було збудовано нову школу-десятирічку на 525 учнів. Це приміщення з’явилося завдяки директору радгоспу “Індустрія” В.Г.Прокоф’єву. Порадившись з парторгом радгоспу М.С.Ісачкіним, він ініціював побудову нового приміщення школи. Добиватися ж державного фінансування було довірено комбайнеру, депутату Верховної Ради УРСР, С.Ф.Соколенку. Наприкінці 60-х років при Широківській СШ з’явилася вечірня школа .

/Files/images/img407..jpgПедагогічний колектив Широківської школи брав активну участь у культурному житті селища. Багато вчителів входило до складу Широківського хорового колективу, який неодноразово посідав достойні місця на районних та обласних конкурсах художньої самодіяльності. У 1980-х роках народився й учнівський хор Широківської школи. Саме в цей період педагогічний колектив навчального закладу очолив Є.І.Бухаров. А школа отримала статус сільськогосподарської середньої школи.

Талановиті директори Широківської СШ: Федоренко І.С., Бутенко М.Ф., залишили добру пам’ять про себе в серцях багатьох поколінь широківців.

Понад десять років очолювала педагогічний колектив школи Вільховченко А.Ф., яка й сьогодні продовжує свою діяльність в якості заступника директора з навчально-виховної роботи. Важко уявити, скільки труда, сил і терпіння вона вклала в кожного свого вихованця.

Золотими літерами вписані в історію школи славні імена педагогів: Федоренко І.С., Бутенко М.Ф.,Луговська М.С.,Ребрій Л.М., Козир І.М., Шабала І.П., Попов В.Л., Попова О.Т., Назаренко В.М.,Галінкін Ф.Й., Водолажська К.М., Скорик В.П.,Бутенко Е.К.,Ганноченко В.Д., Ганноченко О. В., Половинко В.Г.,Іванкін О.Д., Іванкіна Л.А.,Сурненко А.Г., Омельчук В.П., Вільховченко А.Ф. Вони виростили з маленьких хлопчиків та дівчаток успішних щасливиих людей.

З 2009 року директором Широківської загальноосвітньої середньої школи І – ІІІ ступенів стала талановита, досвідчена, ініціативна людина – Митрофанова В.З. За час її роботи навчальний заклад повністю змінив свій зовнішній вигляд. Пластикові вікна й двері, відремонтований спортивний зал, шкільна їдальня та рекреації зробили заклад сучасним та затишним. Нові шкільні меблі, мультимедійні прилади заохочують дітей до отримання якісних та ґрунтовних знань.

Наша школа сьогодні: 195 учні; 26 учителів, з яких один учитель вищої категорії, 12 учителів першої категорії, 2 учителів другої категорії, 12 спеціалістів; працює 4 шкільних методичних об’єднань. Відкрито клас, у якому навчаються діти з обмеженими фізичними можливостями. На даний час педагогічний колектив та учні закладу працюють над створенням шкільного музею.

Учителі КЗ “Широківська ЗОШ І – ІІІ ступенів” переконані, що саме від них діти отримують знання, котрими користуватимуться в подальшому житті. І знання ці мають бути вірними, глибокими й корисними. Кожен педагог нашої школи бажає, щоб саме їхні учні добилися успіхів у навчанні предметів, у дорослому житті, і навіть перевищили своїх учителів.

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.