У ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ

Дата: 10 лютого 2018 о 21:26

/Files/images/0_e66ce_275116ee_S.gifПравила поведінки учнів в громадських місцях

1. Під час відвідування театрів, музеїв, художніх виставок, екскурсій учень поводиться з гідністю, скромно і інтелігентно. Пам'ятає, що він представляє перед людьми, що оточують його, самого себе, свою сім'ю, свою освітню установу, свого педагога який разом з ним є присутнім на заході.

2. У громадському транспорті учень тихо розмовляє зі своїми товаришами, щоб не заважати іншим пасажирам. Поступається місцем людям старшого віку, інвалідам, дошкільнятам. Хлопчики і юнаки поступаються місцем дівчаткам, дівчатам і жінкам. Вони "сильна стать" і тому поступаються місцями "слабкій статі".

3. Забороняється розмовляти під час театральних спектаклів і пояснень екскурсовода, їсти солодощі і морозиво, шарудіти папірцями від цукерок, заважати навколишнім людям. Після закінчення екскурсії можна поставити питання екскурсоводові.

4. Не рекомендується під час театрального антракту купувати у буфеті багато солодощів. Це шкідливо для здоров'я. У будь-якому випадку нічого не можна їсти в самому театральному залі, для цього існує приміщення буфета.

5. Вказівки педагога або педагогів, які ведуть учнів на екскурсію, в музей, театр і тому подібне, обов'язкові для виконання учнями і обговоренню не підлягають. Після повернення до освітньої установи можна з'ясувати, чим було викликано те або інше зауваження.

6. Учень має право самостійно повертатися додому після заходу тільки з дозволу педагога.